LAJME

 

12.05.2015

_______________

Informatė rreth rezultateve tė fazės sė tretė tė seleksionimit... kliko kėtu

 

07.03.2015

_______________

 

Informatė rreth rezultateve tė fazės sė dyė tė seleksionimit... kliko kėtu

_______________

 

05.02.2015

Informatė rreth rezultateve tė fazės sė parė tė seleksionimit dhe orari i testimit pėr fazėn e dytė... kliko kėtu

 

_______________

 

12.12.2014

Informatė rreth testimit nė kuadėr tė projektit Atomi, pėr mė shumė, kliko kėtu

 

 

 

 

 

PROFILI I ORGANIZATĖS

 

“Qendra pėr Studime dhe Shėrbime Psikologjike dhe Sociale – ENCOMPASS”, ėshtė organizatė joqeveritare dhe joprofitabile, e themeluar mė 01 tetor 2009, nė pajtim me ligjin nr.: 03/L-134, Ligji pėr Lirinė e Asociimit nė Organizatat Joqeveritare nė Republikėn e Kosovės >>mė shumė

 

 

Rr. Lidhja e Pejės, Nr. 73, Ish-Shkolla e Mesme Ekonomike, Kati IV, 10 000 Prishtinė

 

 © 2015 Copyright ENCOMPASS